Kalo te informacioni i produktit
1 e 10

Aloe Vera Deluxe - SALE

Aloe Vera Deluxe - SALE

Çmimi i rregullt 50,000 L
Çmimi i rregullt 50,000 L
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 50,000 L
-0%
Size

Dysheku “Aloe Vera Deluxe” është projektuar për t'ju ofruar komoditet maksimal dhe mbështetje ortopedike. Në thellësi të këtij dysheku gjendet blloku Vital-Rest - një sfungjer poliuretan i cilësisë së lartë që siguron komoditet të jashtëzakonshëm duke pasur edhe përfitime ortopedike gjatë gjumit.


Çfarë e dallon dyshekun “Aloe Vera Deluxe” është sistemi i tij i ndarjes në zona. Dysheku është i ndarë në 3 zona komforti: qafa, shtylla kurrizore dhe këmbët. Çdo zonë është krijuar me kujdes për të ofruar mbështetje të qëllimshme aty ku ju keni më shumë nevojë. Krahas shtresës Vital-Rest, në brendësi të tij gjejmë një shtresë “Soft Memory Aloe Vera”.  Për të përforcuar më tej përvojën tuaj të gjumit, dysheku “Aloe Vera Deluxe” është i mbështjellur me një pëlhurë “stretch”. Ky material unik e bën dyshekun antibakterial dhe antialergjik. 


Lamtumirë alergjenë dhe flini pa shqetësim, duke e ditur se dysheku juaj po punon për t'ju mbajtur të shëndetshëm dhe të mbrojtur.


    Shikoni detajet e plota

    Mund te pelqeni