Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Çarçaf

Çarçaf

Çmimi i rregullt 2,490 L
Çmimi i rregullt
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,490 L
-Liquid error (snippets/price line 85): divided by 0%
Përmasa

Setet e çarçafëve janë një aksesor sa i domosdoshëm, aq edhe i bukur për të plotësuar “panoramën” perfekte të dhomës suaj të gjumit.


Këto sete përfshijnë çarçafin mbulues, atë të poshtëm si dhe këllëfët e jastëkëve. Setet mund të gjenden në ngjyra të ndryshme, duke ju lejuar t’i përshtasni sipas dekorit të dhomës tuaj. Setet e çarçafëve të freskët për stinën e verës, janë një zgjedhje e përsorur për ditët e nxehta. Përdorimi i materialeve të freskëta dhe të lehta në setet e çarçafëve mund të ndihmojë në qarkullimin e ajrit. 


Freskia në dhomën tuaj!

Shikoni detajet e plota

Mund te pelqeni