Kalo te informacioni i produktit
1 e 13

Spine Comfort

Spine Comfort

Çmimi i rregullt 38,500 L
Çmimi i rregullt 55,000 L
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 38,500 L
-30%
Lloji
Përmasa

Mirësevini në botën e rehatshme të gjumit me Fly Flex, ku çdo natë kthehet në një përvojë përtëritëse. Kemi kënaqësinë të ju prezantojmë me një dyshek ortopedik Spine Comfort, prodhim që është mjeshtër në ofrimin e suportit të duhur për shtyllën kurrizore. Zyrtarisht e njohur si zgjidhja ideale nga ekspertët, ky dyshek ortopedik vjen në tre nivele trashësie - 20 cm, 25 cm dhe 30 cm, dhe çdo përmasë, për t'iu përshtatur nevojave tuaja individuale të gjumit.

Inxhinieria e Fly Flex në këtë dyshek spine comfort përfshin një strukturë të dyfishtë shtresash: shtresa "Vital Rest" dhe "Soft Memory Aloe Vera." Ajo që e bën këtë dyshek spine comfort ortopedik veçanërisht të veçantë është fakti që njëra anë e dyshekut, "Soft Memory Aloe Vera," është më e butë se tjetra, "Vital Rest." Ky kontrasti i butësisë ofron një efekt terapeutik për kordën spinale, duke ndihmuar në reduktimin e tensionit dhe promovimin e një qëndrimi të shëndetshëm.

"Dyshek Spine Comfort" është i certifikuar nga tre lloje të ISO-së dhe një certifikatë Oeko-Tex, që garanton standarde të larta të sigurisë dhe ndershmërisë ambientale. Për më tepër, ky "dyshek ortopedik" promovon t'ju nxisni të ndërroni anët çdo muaj, duke garantuar që kënaqësia dhe mbështetja të jenë të përsosura.

Një qasje e tillë inovative ndaj gjumit me "dyshekun ortopedik" do t'ju ndihmojë të zgjoheni çdo mëngjes të ndjeheni të freskët dhe të ripërtërirë. Të gjitha këto veçori e bëjnë një dyshek Spine Comfort investim jo vetëm në rehatinë e gjumit por edhe në mirëqënien tuaj afatgjatë.

Dyqanet tona ofrojnë mundësinë për të eksploruar vetveten këtë "dyshek ortopedik" dhe për të përjetuar personalisht ndryshimin që mund të bëjë në cilësinë tuaj të gjumit. Me transport falas dhe mundësinë për pagesa në këste, Fry Flex dhe ky dyshek ortopedik është zgjedhja juaj më e mirë për një pushim të merituar. Visitojeni faqen tonë për të zbuluar ofertat në "dyshek ortopedik Spine Comfort" dhe përfitoni nga çmimet tona të konkurrueshme dhe shërbimi klientor i paepur. Gjeni zgjidhjen ideale për gjumin tuaj sot me Fly Flex.

Ndërkohë, krenohemi që dysheku “Spine Comfort" mbart katër certifikata që dëshmojnë angazhimin tonë për cilësinë dhe sigurinë: OEKO-TEX, që siguron se materialet nuk përmbajnë substanca të dëmshme; ISO 9001:2015, e cila vërteton menaxhimin e cilësisë; ISO 14001:2015, që reflekton përkushtimin tonë ndaj ndikimit ambiental; dhe ISO 45001:2018 për menaxhimin e shëndetit dhe sigurisë në punë. Këto certifikata janë provë e përkushtimit tonë për të ofruar vetëm produkte të klasit botëror për klientët që kërkojnë cilësi të lartë dhe ky dyshek ortopedik garanton një gjumë të qetë dhe të shëndetshëm.

Shikoni detajet e plota

Mund te pelqeni