Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Baby Nest

Baby Nest

Çmimi i rregullt 10,000 L
Çmimi i rregullt 20,000 L
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 10,000 L
Zbritje
Përmasa

Të vegjlit tuaj meritojnë një “gjumë përrallor”. E kush më mirë se dyshekët Baby Nest mund ta realizojë këtë gjë!


Dysheku “Baby Nest” është projektuar për të ofruar komoditet dhe mbështetje optimale për bebin tuaj gjatë gjumit. Ky dyshek ka një shtresë “memory foam “ e cila përshtatet me formën e trupit të foshnjës, duke theksuar pozicionin e duhur dhe duke zvogëluar pikat e presionit. Kjo shtresë ndihmon gjithashtu në reduktimin e përplasjes dhe rrotullimit.


"Baby Nest" është i përbërë nga materiale hipoalergjike dhe pa përbërës të dëmshëm, për të mbrojtur lëkurën delikate dhe sistemin e frymëmarrjes së bebit tuaj. Ai gjithashtu është i pajisur me zinxhir perimetral dhe i lehtë për tu pastruar. 

    Shikoni detajet e plota

    Mund te pelqeni