Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Jastëk Memory

Jastëk Memory

Çmimi i rregullt 4,490 L
Çmimi i rregullt
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,490 L
-Liquid error (snippets/price line 85): divided by 0%

Jastëku "Memory" është një tjetër opsion ideal! Veçantia e tij është te përdorimi i materialeve sfungjer “Memory Foam” në përbërje. Ky sfungjer është i përshtatshëm dhe përgjigjet ndaj peshës dhe temperaturës së trupit, duke ofruar një mbështetje optimale për kokën, qafën, dhe shpatullat gjatë gjumit. Një tjetër nga veçoritë e jastëkut "Memory" janë vrimat e tij të vendosura në brendesi te jastëkut për të lejuar ajrosjen dhe zvogëlimin e nxehtësisë së tepërt gjatë gjumit. Vrimat e ajrosjes ndihmojnë në menaxhimin e temperaturës dhe shpërndarjen e ajrit, duke ofruar një ndjesi të freskët për gjumë të qetë dhe pa djersitje. 


Jastëku “Memory” është zgjedhja e duhur për të gjithë ata që duan një mbështetje të personalizuar dhe një eksperiencë gjumi të përmirësuar.

Shikoni detajet e plota

Mund te pelqeni