Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Jorgan

Jorgan

Çmimi i rregullt 3,490 L
Çmimi i rregullt
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,490 L
-Liquid error (snippets/price line 85): divided by 0%
Përmasa

Kur bëhet fjalë për jorganët, ju prezantojmë atë që ju duhet! Jorgani dimëror është i domosdoshëm për të mbrojtur veten nga temperatura e ulët gjatë sezonit të dimrit, e jo vetëm. Ky jorgan është i përshtatshëm për të krijuar një ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm për gjumin tuaj. Ai vjen në ngjyra të ndryshme, duke ju lejuar të zgjidhni atë që përshtatet më së miri me stilin dhe preferencat tuaja të dekorimit. Materiali special i jorganit dimëror ofron mbrojtje shtesë nga i ftohti dhe “shndërrohet” në një oaz të ngrohtë.


Temperaturat e ulëta, nuk kanë pse të jenë problemi i gjumit tuaj!

Shikoni detajet e plota

Mund te pelqeni