Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Këllëf Waterproof

Këllëf Waterproof

Çmimi i rregullt 2,490 L
Çmimi i rregullt
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,490 L
-Liquid error (snippets/price line 85): divided by 0%
Përmasa

Stresit për pastrimin e dyshekëve i vjen fundi me këllëfin mbrojtës! Ky këllëf është dizajnuar për të mbrojtur dyshekun tuaj nga lagështira dhe papastërtitë. Kjo teknologji inovative përdor një material special që ndalon depërtimin e ujit brenda dyshekut, duke e mbajtur atë të thatë dhe të pastër. Këllëfi mbrojtës siguron një barrierë efektive kundër pllakave të lagështa, pluhurit dhe lëngjeve të tjera që mund të derdhen në mënyrë të papritur. Kjo ndihmon në ruajtjen e cilësisë së dyshekut tuaj dhe zgjat jetëgjatësinë e tij. 


Përveç kësaj, ai është i lehtë për tu pastruar dhe i thjeshtë për tu vendosur apo hequr nga dysheku. 


Gjumë i qetë e i shëndetshëm, pa u merakosur për asgjë!

Shikoni detajet e plota

Mund te pelqeni