Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Jastëk Ortopedik

Jastëk Ortopedik

Çmimi i rregullt 1,990 L
Çmimi i rregullt
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,990 L
-Liquid error (snippets/price line 85): divided by 0%

Jastëku "Ortopedik" është një jastëk i veçantë me formë ortopedike, i projektuar për të ofruar mbështetje të përshtatshme për qafën dhe kokën gjatë gjumit. Ky jastëk është i dizenjuar me një formë anatomike, e cila ndihmon në mbajtjen e pozicionit të duhur të kurrizit dhe qafës. Përveç formës së tij, jastëku "Ortopedik" përdor sfungjer “memory” në mbushje - një material që përshtatet me formën e trupit dhe përgjigjet ndaj temperaturës, duke ofruar kështu një ndjesi të butë dhe të përshtatshme për gjumin. Ky jastëk ka përfitime të shumta ortopedike, duke ndihmuar në zvogëlimin e dhimbjeve të kurrizit, qafës dhe shpatullave. 


Jastëku "Ortopedik" është ideali për individët që vuajnë nga problemet e shpinës dhe qafës, si dhe për të gjithë ata që duan një gjumë të rehatshëm e të shëndetshëm.

Shikoni detajet e plota

Mund te pelqeni