Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Jastëk Quilted

Jastëk Quilted

Çmimi i rregullt 1,190 L
Çmimi i rregullt
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,190 L
-Liquid error (snippets/price line 85): divided by 0%

Jastëku "Quilted" është një jastëk mikrofibër i plotë në mbushje, i projektuar për t’ju dhuruar një gjumë të pakrahasueshëm. Ky jastëk është i dizajnuar me një model të shtuar me qendisje, duke i dhënë edhe një pamje estetike për syrin. Jastëku "Quilted" transmeton butësi dhe rehati.


Përmbushja e plotë nga mikrofibra, e bën atë të qëndrueshëm dhe të ofrojë mbështetje të shkëlqyeshme për kokën dhe qafën. Gjithashtu, materialet mikrofibër janë hipoalergjikë, duke e bërë jastëkun "Quilted" një zgjedhje ideale për të gjithë ata që vuajnë nga alergjitë apo ndjeshmëritë e larta.


Gjumë i qetë & relaks total është gjithçka që ju duhet për të nisur të nesërmen plot energji!

Shikoni detajet e plota

Mund te pelqeni