Kalo te informacioni i produktit
1 e 13

Spine Comfort - SALE

Spine Comfort - SALE

Çmimi i rregullt 55,000 L
Çmimi i rregullt
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 55,000 L
-Liquid error (snippets/price line 85): divided by 0%
Style
Size

“Fly Flex” është gjatë gjithë kohës në bashkëpunim me fizioterapistë dhe farmaci për të ofruar një dyshek që përmireson drejtimin e shtyllës kurrizore dhe lehtëson pikat e presionit. Si ekspertë në këtë fushë, ne e kuptojmë rëndësinë që kjo ka per shëndetin.


Prandaj ju sjellim dyshekun që do t’ju bëjë ta dashuroni gjumin akoma më shumë -“Spine Comfort”. Krijuar me materiale të shkëlqyera me teknologji Italiane, ky dyshek ortopedik është dizajnuar për të ofruar mbështetje optimale.


Ndërtimi i brendshëm i dyshekut “Spine Comfort” është i pajisur me shtresën “Vital-Rest”, e njohur për komoditetin dhe mbështetjen ortopedike. Kjo shtresë punon për të përhapur peshën e trupit në mënyrë të barabartë dhe për të lehtësuar pikat e presionit në shtyllën kurrizore, duke ju ofruar një gjumë relaksues.


Për t’i shtuar akoma më tepër ndjesinë luksoze këtij dysheku, është shtresa e butë “Soft Memory Aloe Vera”. Ky material inovativ përshtatet butësisht me formën e trupit, duke ju ofruar mbështetje dhe komoditet. Infuzioni i Aloe Vera ju ofron një ndjesi freskie.


Veçantia e këtij dysheku, shikohet edhe te mënyra e përdorimit. Çdo muaj ju duhet të flini në krahun e kundërt të muajit paraardhës, duke e rrotulluar dhe kthyer dyshekun. Kontrasti mes vetive ortopedike të shtresës “Vital-Rest” dhe butësisë së “Soft Memory Aloe Vera” përbën terapinë e vërtetë.
    Shikoni detajet e plota

    Mund te pelqeni